מתחתנים

 
מתחתנים רבים בוחרים לערוך את החתונה שלהם בצורה שהם לא ישכחו אותה וינצרו אותה לעד. לרובנו ככולנו, אם אנחנו נשואים, יש סרטי חתונה שמדי פעם אנחנו יושבים לראות אותם- מראים לילדים, מראים לעצמנו, נזכרים ברגעים היפים של החיים או בפדיחות שהו במהלך החתונה.
 
החתונה היא אירוע של פעם בחיים (טוב, ובכן, לא לכולם- יש אנשים שמתחתנים יותר מפעם אחת, אבל עדיין כל חתונה היא חוויה בפני עצמה). מכיוון שכך ובהתאם לזאת רוב האנשים בוחרים להשקיע הרבה תשומת לב (והרבה כסף באותה הזדמנות) בכל הפרטים שנוגעים לחתונה כדי שהיא תהיה כמה שיותר מושלמת מכל בחינה אפשרית (כמובן לפי האידיאל של אלה שהם מתחתנים).
 
החל בבחירת האולם וואן אירועים פולג שבו תיערך החתונה, כמות המוזמנים ומי בדיוק יוזמן לחתונה, האוכל, הלבוש, האיפור, השיער, הצלם והדי-ג'יי עד לירח הדבש שבו מתחתנים טריים יוכלו לאהוב אחד את השני לאחר טקס הנישואין.
 
מתחתנים
 
טקס הנישואין הוא בעצם טקס שנועד להביע את המחויבות שיש ל-2 אנשים אחד כלפי השני. בעוד בעבר הטקס המסורתי היה בין בחור לבחורה בימינו לא שכיח למצוא גם 2 גברים שמתחתנים (למרות שזו תהיה רק חתונה אזרחית. בדת היהודית לא מתאפשרת חתונה בין מין זהה) או 2 נשים שמתחתנות. הנישואין בעצם מעידים על האיחוד שבין בני הזוג ועל המחויבות והקשר העמוק שיש להם אחד כלפי השני. בעוד יש אנשים שאינם צריכים את הטקס הזה כדי להביע את המחויבות שיש להם אחד כלפי השני ויותר מכך מעדיפים שלא להיכנס לכל הבירוקרטיה הקשורה לעניין הזה ישנם אנשים שכן מעוניינים בטקסיות הזאת ואפילו משתוקקים לה.
 
עבור מתחתנים, יהיו אלה מתחתנים טריים או כאלה שכבר חוו חתונות בחיים שלהם, הטקס הזה הוא מיוחד במינו כי הוא מסמל את האיחוד שיש לנו עם בן או בת הזוג שלנו- אנחנו מביעים את האהבה שלנו כלפי אותו בנאדם (בהנחה ובתקווה שאכן יש אהבה בין בני הזוג) ואת המחויבות שיש לנו להיות לצידו ואיתו בבריאות ובחולי, בעושר ובעוני (למרות שהזמן מספר האם זה באמת קורה- עכשיו אחוז הגירושים נעשה יותר ויותר גבוה ומעיד על כמה שמוסד הנישואין נעשה מיושן ולא יעיל יותר).
 
מתחתנים מכל הגילאים פוקדים את האולמות השונים כדי לחגוג את טקס החתונה שלהם. תהיה זו חתונה קטנה ואינטימית או חתונה גדולה וגדושה אנשים, אוכל ומשקאות מפה ועד הודעה חדשה. מתחתנים בוחרים ליצור לעצמם את האווירה שבה הם רוצים להביע את המחויבות שלהם אחד כלפי השני- זה טקס של פעם בחיים וכך מתחתנים רוצים לעשות אותו כמה שיותר מושלם.
 
מתכננים לעשות אירוע חתונה מרשים שאתם והאורחים תזכרו לתמיד? היכנסו לאגדת דשא והתרשמו !