פעילויות לילדים בשבת

אם גם אתם סבורים כי מגיע לכם ליהנות בשבת עם הילדים בפארק איכותי, קחו אותם לקפוץ בטרמפולינה. פארק טרמפולינות זמין לילדיכם גם בראשון לציון וגם בנתניה. פעילויות לילדים בשבת אינן מובנות מאליהן כלל, במיוחד לא באחרונה. לכן, מי ששקל בעבר לתכנן יום הולדת נתנייתי בשבת עדיין יכול להגשים זאת. לידיעה, גם הפעילות בראשון לציון זמינה ביום שבת.

קפיצה בטרמפולינות בוטיק

קחו את הילדים שלכם ליום פעילויות בנתניה או בראשון לציון, המתבססת על חגיגה אירובית אמתית, בה הם יקפצו על טרמפולינות בוטיק שיוצרו בחו"ל. הן עומדות במיטב מבחני הריסוק והתקנים המערביים ועל כן מספקות את מלוא אלמנטי הבטיחות לילדים. כך, ניתן לומר גם על המיני-טרמפולינות של הפארק אשר מיועדות לילדי הגיל הרך וגיל הטף.
 
פעילויות לילדים בשבת

טבילה בבריכת ספוגים

עוד פעילויות לימי הולדת מתבססות על טבילה בבריכה, אבל אם כבר בריכה, וגם להישאר יבשים, אז למה לא? בפארק הטרמפולינות בנתניה ובראשון לציון תוכלו למצוא בריכת ספוגים שמורכבת כל כולה מספוגים, ללא מים. ההרגשה בפנים תהיה בדיוק כמו זו של בריכת מים רגילה. אם הילד שלכם רוצה לשחות בשבת ביום הולדתו, פעילויות בשבת בבריכת ספוגים עשויות לענות על צורך זה.

ארגון אירועים על ידי צוותי הפקות מקצועיים לילדים

פעילויות לילדים בשבת בפארק טרמפולינות יאורגנו על ידי חברת הפקות מן המעלה הראשונה אשר תספק לילדים את כל שיזדקקו לו: קבלת פנים, הדרכה על הטרמפולינות (כולל הוראות בטיחות) ומשם – יציאה למשטחי הקפיצה ללא נעליים ואביזרים בכיסים. בסיום יום פעילויות לילדים בראשון לציון או בנתניה תוגש עוגת יום הולדת.
 

ג'אמפארק – אירועי בוטיק לילדים בשבת וביום חול

פעילויות לילדים בנתניה ובראשון לציון במסגרת פארק טרמפולינות הן פעילויות שמעטים מכם ישכחו. הורים יקרים, אם אתם רוצים לראות את ילדיכם קורנים משמחה, קחו אותם לסילבוס פעילויות ליום הולדת מטעם פארק הטרמפולינות והבטיחו לכם בילוי חסר פשרות בכל קנה מידה: איכות הקפיצה, טיב קבלת הפנים, וזרימה חלקה של האיוונט כמכלול. בג'אמפארק מספקים פעילויות לילדים בשבת וביום חול הן עבור אירועים והן עבור בילוי של משפחה בודדת. בואו להגשים חלום ולפגוש בכל האיכויות של פארק ילדים מקצועי.