איתור מומלץ של שירות ציוד מושכר לחתונות

ציוד מושכר לחתונות הוא קבוצת פריטים אשר כל אחד שמפיק את אירועו עצמאית, ללא חברת הפקות, צריך שיהיה לצדו. כאשר ישנה חברת הפקות, אין עניין בהתקשרות עם חברת השכרות ציוד משום שהיא באה מצוידת או עושה זאת עבורכם. מאידך, המחיר יהיה גבוה בהרבה מאשר באלטרנטיבת ההפקה העצמאית. לכן, בעלי אירועים רבים פונים בשנים האחרונות למסלולי הפקה עצמית, ועובדים על חברת ציוד מושכר לחתונות. כיצד מומלץ לכם למצוא את החברה? קראו את השורות שלפניכם.

התייעצו עם מכרים שהפיקו בעצמם חתונות

הפקה עצמאית של אירוע כה גדול כמו חתונה לבטח מחייבת חברת ציוד מושכר לחתונות. אם יש לכם חברים שהפיקו עצמאית עם בני/ בנות זוגם/ן – הם הכתובת הטובה ביותר עבורכם. אם אין – ניתן תמיד למצוא אותם בפורומים מקוונים שונים העוסקים בחתונות. כשאתם מתייעצים, שאלו לגבי טיבה של החברה, טיב הציוד וטיב השירות שהתקבל. חשוב למקד את השיחות שלכם עם מתחתנים לשעבר, ופחות עם אנשים שהפיקו אירועים אחרים.

בדקו שהחברה שהומלצה לכם מחזיקה במגוון של פריטי ציוד

מאד חשוב לוודא שאתם נשלחים לחברה שיש לה מגוון. חברה כזו תשרה בכם תחושת יציבות ותספק שירות שהוא גם מבוסס ניסיון וגם מבוסס על אדיבות. בחברה שאין בה מלאי רב, בדרך כלל העוסקים במלאכה נמצאים בתחילת דרכם והאווירה תהיה שונה. כשהחברה מנוסה ובעלת ידע רב בהשכרת ציוד אתם למעשה מקבלים מענה כמעט של חברת הפקות, כשמבחינתכם זו תהיה תחושה של 100% יציבות. אם ראיתם בקטלוג החברה שיש לה מגוון מוצרים, רוב הסיכויים שכך היא מתנהלת מול לקוחות: מזכה אותם במענה איכותי.

בדקו שהציוד רלוונטי לאירוע שלכם

חשוב לציין כי ללא קשר למקצועיותה של החברה, בסופו של דבר אתם שוכרים ציוד, ולא את עבודתה. חשוב לעבור על מפרוטים טכניים, לבדוק שהציוד מתאים לבימה של האולם, למידותיו ולעיצובו. אל תהססו לומר 'לא' ולחפש חברה אחרת במידה ונוכחתם לראות שזה לא מתאים. בדיקת התאמה מתבצעת על פי מידותיהם של הרהיטים, הפרספקטיבה שלהם, התאמתם לאולם או גן אירועים בסדר גודל מסוים, התאמתם לעיצוב, ועוד. גם לציוד האלקטרוניקה, ההצללה ואחרים כדאי לערוך בדיקות ולוודא שהם מתאימים לאירוע שלכם.