כל מה שרציתם לדעת על בחירת קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי כשר הוא שירות שמאד כדאי להשקיע בבחירתו לקראת האירוע. כשאתם מתלבטים לגבוי, כדאי מאד לשים לב לפרטים הבאים ועל פיהם לבחור בחברה הסופית שתיתן לכם שירות. הם מתייחסים בחלקם לסוג הכשרות, בחלקם לסוג המנות ובחלקם להתנהלות של הנציגים העובדים.

בחירת סוג הכשרות צריכה להיעשות כך שהאורחים ידעו מה מצפה להם

עבודה עם קהל שומרי כשרות אינה מובנת מאליה. גם אם אתם עצמכם שומרי כשרות, יש עוד מאות אלפי אם לא מיליונים של ישראלים שלדעתם שמירת הכשרות שונה משלכם: סוג הכשרות שונה, על כן סוג תעודת הכשרות אינו זהה, ועוד. איך בודקים זאת? קודם כל מטקסים עצה עם האורחים שומרי הכשרות, במיוחד אם חלק מתוכם מהווה את הרוב הארי באירוע. אתו יש לשבת ולהבין מהו סוג הכשרות שהם יכולים לצרוך באירועים. לאחר מכן יש לפנות לחברה שמחזיקה בתעודת כשרות זו. דוגמה לתעודות כשרות: רבנות עיר מסוימת, בד"צ, חת"ם סופר, גלאט כושר ולנדאו.

בחירת המנות צריכה להיעשות על פי שיקול דעתכם

כאשר ווידאתם מהו סוג הכשרות הראלי עבורכם, כעת הגיע התור של בחירתה המנות. אנו ממליצים להשקיע בכך מחשבה, לבצע טעימות אם אפשרי ופשוט לבחור במה שעל לבכם. חברת קייטרינג מקצועית תדע לספק אלטרנטיבות דומות שעשויות להידרש על ידי אורחים שטעמם שונה משלכם. בנוסף, חברת קייטרינג טובה תדע להתנהל באחריות עם פריטי המזון שהזמנתם על פי יוקרתם וכמותם, ועל כך בפרק באר.

התנהלות נכונה עם המזון המוזמן – חובה!

בעת בחירת קייטרינג בשרי כשר חשוב לוודא כי לחברה מוסר עבודה אחראי שתכליתו – שמירה על המזון שבחרתם. אם בחרתם פריטים יקרים ומעטים, מול פריטים לא יקרים ורבים, סביר להניח כי הראשונים הם המנות העיקריות והמנות המבושלות והמטוגנות של פתיחת האירוע, ואילו המנות הלא יקרות הן סלטי פתיחה, מטבלים ודברי כיבוד בסיום האירוע. חשוב לוודא כי את המנות מהסוג הראשון, קייטרינג בשרי כשר לא מעמיד להגשה עצמית . יחד עם זאת, כדאי לוודאי כי הקייטרינג מאפשר הגשה עצמית עבור מנות שהוזמנו בכמויות רבות ותומחרו נמוך על מנת לאפשר לאורחים איזשהו חופש פעולה והנאה מהאיוונט. 

ווידוא פרטי סיום ההתקשרות – חובה!

חשוב לוודא כיצד החברה מתכוונת לסיים את ההתקשרות עמכם, האם היא עומדת לנקות ולפנות את שיירי המזון ואת מוצריה השונים ששימשו אותה באירוע, וכיצד יתבצע התשלום. את כל אלו יש לסגור בתחילת ההתקשרות על מנת לוודא כי תנאי החברה מתאימים לכם.