האירוע המרגש מגיע ואיתו גם ההכנות לקראת היום השמח ואתם מתלבטים באיזה גן אירועים לערוך אותו? כיצד ניתן לבחור גן אירועים מתאים? בדיוק לשם כך הכנו מדריך שימושי שיכווין אתכם ואתכן כדי שתוכלו לבחור גן אירועים בצפון באופן מושכל. שימו לב – כיום עיצוב גן האירועים הוא לא החלק הכי חשוב בבחירתו וגם גני אירועים שיראו לכם יפים ומרשימים ביותר, לא בהכרח יתאימו לאירוע שלכם. לכן, היעזרו במדריך זה על מנת לדעת כיצד לגשת לבחירתגן אירועים בצפון.

בחרו לקיים את האירוע בגן אירועים עם חברת הפקות פעילה

מומלץ לפנות רק לגן אירועים אשר יש בו חברת הפקות פעילה. הדבר יחסוך לכם הפקה עצמאית בה יהיה עליכם לפנות לספקים שונים מתחומי הסאונד, התאורה, הקייטרינג, קבלת הפנים, העיצוב וכד'. חברת הפקות פעילה תוזיל את העלות לעומת הפקה עצמית ותאפשר לכם להתעסק אך ורק בתכנון האירוע ולא בלוגיסטיקה שמסביב. לכן, כדי לחסוך זמן וכאבי ראש מיותרים – פנו אך ורק לגן אירועים עם חברת הפקות פעילה.

נהלו את האירוע עם תקציב מוגדר וידוע

את התקציב יש לערוך כבר בשלב בחירת גן האירועים. תכננו תקציב מוגדר והשקיעו אותו בתבונה בלי להתפשר על איכות, בפרט כשמדובר באירוע חד פעמי וחשוב. כפי שנאמר, באמצעות חברת הפקות תוכלו לחסוך משמעותית בתקציב ולפנותו לדברים חשובים יותר. תכננו היטב מה חשוב לכם ובאילו תחומים להשקיע יותר. שירותי הבסיס באירוע, קייטרינג, תקליטנות, סאונד ותאורה מסופקים בידי חברת ההפקות, ולכן חשוב להכין תקציב גבוה יותר מחבילת בסיס זו כדי להפנות משאבים ליתר התחומים (צילום, מוזיקה לאירועים וכד').

בחרו גן אירועים עם מעצב אירועים יצירתי

מומלץ לברר האם גן האירועים אשר פניתם אליו עובד עם מעצב מוביל, בעל ניסיון, המתמחה בעיצוב אירועים לבקשת הלקוח. מעצב שכזה בדרך כלל ילווה אתכם לכל אורך תכנון האירוע ויוכל לתרגם את דרישותיכם הדקורטיביות לעיצוב משלים – הלכה למעשה. תארו בפניו את סגנון האירוע ובחרו, בהתאם, את רעיונות העיצוב שהוא יספק. כך, תוכלו להגשים חלום וליזום אירוע שכל כולו אמירה אישית שלכם בכל פרמטר: עיצוב, אופי ועוד.