גן אירועים במרכז – הבחירה החכמה לאירוע שלכם

נמצאים לפני אירוע חשוב? גן אירועים במרכז הוא הפתרון לאירוע שלכם ובשבילכם. כשאתם חוגגים במסגרת גני אירועים במרכז אתם מבטיחים לעצמכם מספר גדול מאד של יתרונות על פני החוגגים במקומות סגורים:
  • אוויר פתוח וצלול לכל אורך האירוע.
  • נופים מרהיבים ואווירה מסיבתית ומשחררת.
  • צוות הפקות שיהיה סביבכם לכל אורך האירוע ויספק מענה לוגיסטי מלא בזמן אמת
  • בנוסף, גני אירועים בשנת 2019/20 מאוישים במערכות הגברה אקוסטיות מתקדמות ובכל פתרונות ההצללה, החימום או האוורור הנדרשים. כשאתם בוחרים להשתקע בגני אירועים במרכז אתם מבטיחים לעצמכם אירוע נדיר מן האגדות ולאורחים שלכם – את מלוא הסיפוק והנחת בבילוי שלהם לצידכם.

אירועים באווירה אחרת

כשאתם לקוחות של גן אירועים במרכז אתם מבטיחים לעצמכם את מלוא ההנאה, משום שאתם מקבלים מוצרים ושירותים איכותיים ביותר! גני אירועים במרכז מאפשרים חגיגה בכל ימות השנה, כולל בשיאו של החורף. אז – הם מקורים בסגירת חורף דמוית בטון שסוגרת אותם והופכת את שטחם לחללים סגורים וממוגני-קור. בקיץ, אמצעי האוורור מספקים תחושה של מקום סגור הן בשל עוצמתם והן בשל התקנת אמצעים שמרסנים את קרינת השמש כגון צלונים, שמשיות וסוככי אירועים.

חברת הפקות מנוסה לצדכם

חברת ההפקות הפועלת במסגרת גן אירועים במרכז תסייע לכם לתכנן היטב את האירוע, לחלק אותו לסילבוס במתחם החיצוני אל מול זה אשר יתהווה במתחם הפנימי ותספק את השירותים הטובים ביותר בכל תחום: קבלת פנים, קייטרינג, הגשות, תקליטנות, סאונד ותאורה. בחברה כזו אתם לא צריכים לדאוג לדבר באירוע: כל הסגירות, שריוני הספקים ואספקת המוצרים נעשים ונעשות על ידי מומחים מטעמה.

מקום גדול ומרווח להנאת כל ציבור האורחים

אחד היתרונות של גני אירועים על פני אולמות אירועים בודדים, ללא גנים, הוא יתרון השטח. מדובר, בדרך כלל, במתחם אירועים מאד מאד גדול, שכן כאשר הוא קטן, לרוב היזם יחליט לבנות מבנה סגור. בשטח כה גדול  ניתן לארח בממוצע כ- 500 אנשים, מה שצפוי לספק מרחב עצום לקהל האורחים של רובכם. כך, אתם יכולים להכניס אטרקציות והפעלות לאירוע ועדיין ליהנות מספייס רחב שישרת אתכם ואת האורחים בהנאה רבה ובאווירה מחשמלת.
 
עשוי לעניין אתכם: גן אירועים בראשון לציון