אטרקציות

אנו כל כך מוצפים באירועים ומסיבות כך שכשאנחנו כבר מתכננים אירוע לעצמנו, אנחנו רוצים להבטיח בכל זאת שהוא יהיה מיוחד וישאיר חותם על האורחים שלנו. היום אפשר לעשות זאת באמצעות שילוב של הפעלות ליום הולדת מקורית במהלך האירוע, אטרקציות שמשתנות מאירוע לאירוע ויכולות להיות מגוון אפשרויות רחב ובלתי נדלה כמעט. אפשר להפעיל היום אטרקציות בכל אירוע שאתם חוגגים בין אם זה חתונה, בר או בת מצווה, מסיבת יומולדת או כל אירוע אחר.

אטרקציות 
 
ישנם שני סוגי אטרקציות עיקריים: האחד, אטרקציות פסיביות. בסוג זה של אטרקציות, האורחים והחוגגים למעשה צופים באטרקציה עצמה, אך לא יכולים לקחת בה חלק פעיל ממשי כמו למשל, בובות גדולות שנכנסות לרחבת הריקודים ורוקדות עם החוגגים, או למשל רקדנים סמויים שמטרתם לשמח ולהרקיד את החוגגים, אך בלי שהם ידעו שהם נשכרו לשם כך. כמו כן, יש סוג אטרקציות שהוא פעיל וכאן היריעה הינה רחבה מאד. יש אפשרות לצלם את האורחים ולהנפיק להם את התמונות על מגנטים, תוך כדי האירוע, יש אפשרות לשים דוכני מזון שונים באירוע כמו צמר גפן מתוק, נקניקיות, פופקורן ועוד.
 
יש אפשרות להציב מתקנים מתנפחים שונים באירוע, בין אם אירוע לילדים ואפילו בחתונה, כדי להעסיק ולשמח את הילדים הנוכחים באירוע. כמו כן, אפשר להציב אטרקציות של מכונות משחק שונות ומשחקים וירטואלים לחוגגים וגם שולחנות משחק כמו פינג פונג, ביליארד, הוקי שולחן וכדומה. דבר נוסף שצובר תאוצה בתחום של אטרקציות באירועים קטנים הוא דוכנים של אמנים שמגיעים לאירוע עם הכישרון שלהם ומוסיפים נדבך נוסף עבור האורחים. אמנים כאלה יכולים להיות מקעקעים בחינה בשלל סגנונות וציורים, אמנים המציירים את החוגגים בצורות של קריקטורה או דיוקנים ועוד.
 
אטרקציות כאלה באירועים לא רק שיעניקו חוויה הן למארחים והן לאורחים, אלא אטרקציות ישאירו גם חותם וייחודיות על האירוע שלכם.